#1 2011-12-27 21:40:29

 Heyon

Nowy użytkownik

Skąd: Łódz
Zarejestrowany: 2011-12-25
Posty: 1
Punktów :   
Imie :): Mateusz

Heyon ;]

Witam;]
1. Nick postaci/rasa:
1. Heyon/Sumek ;]
2. Reset Postaci:
2. 70 ;]
3. Dlaczego Parante:
3. Przede wszystkim dlatego, że widzę często wielu graczy i nikt nigdy nie był nie uprzejmy, ani nie przejawiał tak zwanych objawów " Internetowego Napinania" ;]
4. Poprzednie/Obecna Guild:
4. Trochę tego było, a ostatnio HowHigh/Desire i obecnie HeroSSi ( niestety mało aktywnych osób w Gildi, a bez rozmów w G i soju to aż się grac odechciewa;/ Dlatego właśnie zmiana @ )
5. Czy znasz kogoś z Parante:
5. Sporo osób kojarze jeszcze z czasów soja z Parante. Lepiej znam furiNa, ale to jeszcze ze starego nicku (Kosheen) na którym obecnie gra stary Cotrez.
6. Coś o sobie:
6. Pogodny siedemnastolatek z Łodzi, chodzę do 6 LO, klasa II, profil teatralno-filmowy. Na x-w gram od 2003/4 roku, róznymi charami - KrawczyKiem, trochę grabiszem, Kosheenem i obecnie Heyonem, interesuję się teatrem, filmem, lubię grac w nogę i siatkę, a takze palic blanty z kumplami i bawic się w jakichś fajnych klubikach w Łodzi(polecam nowo otwartą Pomarańcze) i co będę wiecej biadolił, pogadamy jak się dostane, a jak nie to znaczy, ze i tak to nikogo nie obchodzi, więc po co was dręczyc
7. Pytanie do nas???
7. Lubicie kawały ? Nieważne, jeden wam opowiem
Jasiu mówi do Taty:
-Tato, tato, bo w szkole to się śmieją ze jestem prawiczkiem.
-Synek masz tu stówę i idz na dziwki, zerżnij jakas tak zebys dostal godzine gratis.
Jasiu idzie do siebie do pokoju, szykuje się na wyjscie do burdelu i nagle wchodzi babcia:
-Jasiu ja to slyszalam, ty nigdzie nie idz trzymaj tą stówę ja ci dam za darmo.
Jasiek zabrał się do roboty no i ojciec slyszy halas na gorze podglada przez dziurkę od klucza a tam Jasiu popina babcie.
Po wszystkim Jasiu schodzi i ojciec pyta:
-Jak tam Jasiu?
-No dobrze.
-Ale ty popinałeś moją mame!!!
-Ty moją też!!!

8. Dodaj screen postaci:
8. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff6 … 07fb5.html

pzdr Heyon

Ostatnio edytowany przez Heyon (2011-12-27 21:47:46)


>>>>>Heyon<<<<<     

.:Jedność Lojalność Braterstwo:.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekipa89.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.forumomfo.pun.pl www.ligaf12007.pun.pl www.kredorp.pun.pl